Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FOX 18. Bryan Barberena nowym rywalem Sage'a Northcutta

ufc-on-fox-18-bryan-barberena-nowym-rywalem-sagea-northcutta

Podczas gali UFC on FOX 17 będziemy świadkami kolejnego pojedynku robiącego furorę w UFC, 19-letniego Sage'a Northcutta (7-0 MMA, 2-0 UFC) - to już wiemy od dłuższego czasu. Nowością jest fakt, że rywalem zawodnika z Teksasu nie będzie anonsowany wcześniej Andrew Holbrook (11-0 MMA), a Bryan Barberena (10-3 MMA, 1-1 UFC, na zdjęciu). Do walki, która ma odbyć się nie w wadze lekkiej, a półśredniej, dojdzie 30 stycznia na UFC on FOX 18.

Młodziutki Northcutt, który stoczył dwa pojedynki w UFC, uznawany jest za jeden z największych talentów w historii MMA. W debiucie dla największej organizacji MMA na świecie 19-letni wojownik błyskawicznie rozprawił się z Francisco Trevino. Nieco więcej kłopotów sprawił mu Cody Pfister, który przez połowę pierwszej rundy dominował, będąc z góry. Ale kiedy walka została podniesiona do stójki, Sage szybko zyskał przewagę, zdominował Cody'ego i poddał go w drugiej rundzie.

Barberena natomiast trafił do UFC w 2014 roku. I rozpoczał swoją przygode z Ultimate Fighting Championship od zwycięstwa przez TKO nad Joe Ellenbergerem. W drugim występie na gali Ultimate Fighting Championship "Bam Bam" nie wypadł już tak dobrze. Jednogłośną decyzją sędziów, na UFC 186, pokonał go bowiem Chad Leprise, co oznaczało dla 26-latka z MMA Lab pierwsza porażkę po siedmiu kolejnych zwycięstwach w klatce.

WOJ

TUTAJ rozpiska gali.

Opublikowano: 2016-01-23

Komentarze

av

Nie znam gościa, ale obstawiam szybkie zwycięstwo Sage'a. Może czas dać mu zawodnika z wyższej półki?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również