Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FOX 21. Miller vs. Lauzon 2, czyli rewanż za krwawy bój

ufc-on-fox-21-miller-vs-lauzon-2-czyli-rewanz-za-krwawy-boj

Joe Lauzon (26-11 MMA, 13-8 UFC) i Jim Miller (26-8 MMA, 15-7 UFC), którzy stoczyli cztery lata temu świetny pojedynek na UFC 155, uznany za najlepsza walkę roku 2012, znów skrzyżują rękawice. Rewanż obu panów odbędzie się 27 sierpnia 2016, na UFC on FOX 21 w Vancouver.

Pierwszy bój obu panów, jak wspomnieliśmy, miał nieprawdopodbną dramaturgię i był wręcz porywający.

Już pierwsza runda tej potyczki była niesamowita. Miller ruszył z furią na rywala i porozbijał mu głowę masą ciosów oraz łokci. Zalany krwią Lauzon został nawet w pewnej chwili odesłany do narożnika, by zetrzeć krew z oczu.

Druga runda była nie mniej emocjonująca niż pierwsza. Lauzon, zalany krwią, odzyskał wigor i był bliski zakończenia bitwy skrętówką. Na dodatek - gdy miał górną pozycję w parterze - pojedynek został na chwilę przerwany.

Wszyscy spodziewali sie interwencji lekarza, a tymczasem chodziło o obcięcie zwisającego kawałka taśmy przy rękawicy Lauzona. Więc po tej szybkiej akcji technicznej i chwili odpoczynku dla obu zawodników byliśmy świadkami dalszej walki, toczonej z jeszcze większą furią.

Trzecia runda to też było cudeńko, szczególnie jej koniec. Miller obijał przez większość czasu Lauzona (łokcie!). I gdy wydawało się, że jest już po wszystkim, Lauzon w niezwykle ekwilibrystyczny sposób ruszył po dźwignię na nogę.

Prawie mu się udało ja założyć, jednak ostatecznie stracił szansę na skrętówkę. Niezrażony tym Lauzon spróbował jeszcze gilotyny. I zabrakło mu czasu, by udusić Millera. W związku z tym zwycięzcą tego szalonego, krwawego i porywającego pojedynku został właśnie Miller.

Teraz obaj panowie dostali od UFC szansę na stoczenie rewanżu. A kto nie pamięta, jak wyglądał po pierwszej walce Lauzon, zapraszamy TUTAJ. Warto to sobie przypomnieć.

Opublikowano: 2016-07-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również