Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FOX 25. Sherman wypunktował Grabowskiego. WIDEO

ufc-on-fox-25-sherman-wypunktowal-grabowskiego-wideo

Damian Grabowski (20-5 MMA, 0-3 UFC) przegrał podczas UFC on FOX 25 trzeci pojedynek w największej organizacji MMA na świecie. Polaka wypunktował podczas gali w Uniondale Chase Sherman (11-3 MMA, 2-2 UFC).

"Polish Pitbull", podobnie jak rywal, bardzo spokojnie rozpoczął pojedynek. Co jednak dało się już na starcie rywalizacji zauważyć to fakt, że Sherman ma swój konkretny pomysł na ten bój. były 27-letni zawodnik futbolu amerykańskiego spychał Polaka na siatkę, gdzie starał się rozbijać go ciosami oraz, a może przede wszystkim, niszczyć kopnięciami, w tym potężnymi low-kickami i mierzonymi high-kickami.

W ostatnich sekundach pierwszej rundy Grabowski spróbował dwukrotnie, bardzo mocnymi prawymi zamachowymi, powalić rywala, jednak ta sztuka mu się nie powiodła. Tak jak nie bardzo udawały się Polakowi próby wywrócenia młodszego o 10 lat rywala. Sherman, mocno chwalony przez komentatorów na kanale Fight Pass za zrobione w ostatnim czasie postępy, umiejętnie unikał jakiegokolwiek zagrożenia i kontrował Grabowskiego, który w drugiej rundzie po kolejnym druzgoczącym niskim kopnięciu Shermana aż krzyknął z bólu.

Kilkadziesiąt przemyślanych akcji przeprowadzonych w ten sposób, celne ciosy bite seriami oraz całkowite zneutralizowanie atutów polskiego wojownika - to wszystko przyniosło Amerykaninowi zdecydowane zwycięstwo na punkty: 2 x 30-27 i 30-26.

Bardzo prawdopodobne, że Damian Grabowski (po trzech przegranych z rzędu, w tym dwóch poniesionych szybko przed czasem) pożegna się, niestety, z UFC. Jedyna nadzieja w tym, że Ultimate Fighting Championship da mu jeszcze jedną szansę podczas październikowej gali w Polsce.

JAM

Opublikowano: 2017-07-23

Komentarze

av

Wolny jak Ketchup!

av

Plmma panowie, Damian Mirek czeka.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również