Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FOX 9. Thomson za T.J. Granta w walce z Pettisem

ufc-on-fox-9-thomson-za-t-j-granta-w-walce-z-pettisem

T.J. Grant (21-5 MMA, 8-3 UFC) wypadł właśnie z kolejnej walki o mistrzowski pas, w której miał uczestniczyć w ostatnim czasie. Tym razem Kanadyjczyk nie da rady zmierzyć się z Anthony Pettisem na UFC on FOX 9.

Hej, ludziska. Szybki update. Niestety nie będę walczył z Pettisem 14 grudnia. Wciąż nie jestem w stu procentach gotowy do wyjścia do klatki. UFC szuka już zastępstwa. Słabe to jest mocno, ale lepszego rozwiązania nie udało się znaleźć. Ale bądźcie spokojnie. Wrócę i znów pokażę, że stać mnie na wiele - napisał na Twitterze Grant.

Grant był wcześniej wybrany na rywala Bena Hendersona na sierpniowej UFC 164, jednak z powodu kontuzji nie zdołał wystąpić w tym pojedynku, w którym pojawił się właśnie Pettis. "Showtime" odebrał rywalowi mistrzowski pas i w pierwszej jego obronie miał bić się z Grantem. Ale ten wciąż nie zaleczył prześladującego go urazu.

I ostatecznie przeciwnikeim Pettisa będzie Josh Thomson (20-5 MMA, 3-1 UFC, na zdjęciu), który już wcześniej wskazywany był jako jeden z kandydatów do boju o mistrzostwo wagi lekkiej, a niedawno wyróżnił się znakomitą, kwietniową potyczką z Nate'em Diazem.

"The Punk" od pewnego już czasu - zanim jeszcze "Showtime" został mistrzem UFC - domagał się boju z Pettisem.

Thomson, który powrócił do UFC po dziewięcioletniej przerwie, w 2012 roku bił się o tytuł nieistniejącej już Strikeforce (której wcześniej był mistrzem) i przegrał z Gilbertem Melendezem niejednogłośną decyzją sędziów. Był to trzeci w historii pojedynek obu panów. Dwa razy wygrywał Melendez, raz 34-letni "The Punk".

Opublikowano: 2013-09-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również