Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FUEL TV 2. Gustafsson, Silva i Ortiz, czyli gwiazdy

ufc-on-fuel-tv-2-gustafsson-silva-i-ortiz-czyli-gwiazdy

Alex Gustafsson wygląda na bardzo pewnego siebie. Nie ma mu się co dziwić. Przed walką z Thiago Silvą (obaj na górnym zdjęciu) podczas UFC on FUEL TV 2 fetowany jest w Sztokholmie niczym najlepszy i najbardziej ulubiony król. Widać to było i podczas oficjalnego ważenia, i w trakcie całej piątkowej imprezy zorganizowanej w Ericsson Globe Arena w Sztokholmie.

Silva, który wraca po dyskwalifikacji, nie jest w tak dobrej formie psychicznej. Bardzo mocno rzuca się to w oczy. Czy to tylko zmyłka i gra pozorów przed nadchodzącą walką wieczoru podczas pierwszej w historii, szwedzkiej gali Ultimate Fighting Championship, przekonamy się już niebawem.

- To kapitalna sprawa móc bić się podczas gali UFC w rodzinnym kraju - podkreślał Gustafsson. I zachęcał kibiców, by darli gardła w sobotę, bowiem jeśli się postarają - a on postara się na pewno - to będą mogli świętować jego wielki triumf.

Ogromny sukces już teraz, zanim jeszcze odbyła się gala, mogą za to odtrąbić szefowie UFC. Nabita hala podczas oficjalnego ważenie, kolejki do gwiazd ściągniętych specjalnie na tę okoliczność do Szwecji i rozdających podpisy (czyli do B.J. Penna, Brendana Schauba, Cheicka Kongo oraz Jake'a Shieldsa), masa pytań padająca z trybun podczas spotkania z Tito Ortizem, a także sprzedające się jak świeże bułeczki oficjalne gadżety UFC to dowody, jak bardzo popularne jest amerykańskie MMA w Europie.

A tam na marginesie. Ortiz, który zbliża się do końca kariery, wypadł znakomicie podczas Q & A z kibicami. Żartował, zaskakiwał błyskotliwymi ripostami i budził duży respekt. Opowieści o pojedynkach z Randy'm Couturem czy Kenem Shamrockiem, a także - w odpowiedzi na zaczepkę jednego z kibiców - zachwalenie swoich włosów i prześmiewcze, aczkolwiek z dużą sympatią i dystansem, dezawuowanie jego fryzury (stylizowanej właśnie na uczesanie Ortiza) dobitnie pokazały, że MMA to nie - jak chcą ignoranci - zawody dla idiotów, ale sportowa, twarda i bezkompromisowa rozrywka na najwyższym poziomie.   

Także intelektualnym.

JACEK ADAMCZYK (Orange sport) ze Sztokholmu

Przypominam, że UFC on FUEL TV 2 pokaże w Polsce tylko i wyłącznie kanał Orange sport. Początek relacji: sobota 14 kwietnia 2012 od godz, 21.00. Także w Orange sport wszystkie najważniejsze informacje związane z UFC, magazyn Andrzeja Janisza i Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego poświęcony największym gwiazdom Ultimate Fighting Championship oraz wiele innych atrakcji, związanych z MMA.

Rozpiska UFC on FUEL TV 2

Opublikowano: 2012-04-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również