Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FX 6. Krzysztof Soszyński znika z rozpiski

ufc-on-fx-6-krzysztof-soszynski-znika-z-rozpiski

Walka w wadze półciężkiej  pomiędzy Eddie'em Mendezem (7-0-1 MMA, 0-0 UFC) i Nickiem Pennerem (11-2 MMA, 0-1 UFC) znalazła się w rozpisce UFC on FX 6, która w nocy z 15 na 16 grudnia 2012 odbędzie się w Australii.

Pojedynek ten - jak zostało to oficjalnie ogłoszone - zastąpi inny, planowany na tę galę bój: kontuzjowanego Ednaldo Oliveiry (13-1-1 MMA, 0-1 UFC) z naszym Krzysztofem Soszyńskim (26-12-1 MMA, 6-3 UFC). Na razie oficjalny powód twycofania Soszynskiego z karty walk nie został podany.

Soszyński walczył po raz ostatni na UFC 140 w Toronto, w grudniu ubiegłego roku. Przegrał wtedy przez TKO w pierwszej rundzie z Igorem Pokrajacem. Po wcześniejszych dwóch zwycięstwach i niezbyt udanym występie pochodzący ze Stalowej Woli wojownik zdecydował się wreszcie na gruntowny "remont". Zabrał się za leczenie nękających go urazów, postanowił m.in. doprowadzić do porządku często sprawiające mu kłopoty kolana.

Właśnie coraz liczniejsze kontuzje natchnęły w pewnym momencie Soszyńskiego myślą, by jednak zakończyć przygodę z MMA.

"The Polish Experiment", przed KSW 19, przyleciał Polski i podczas tej gali stał w narożniku Jay'a Silvy, który - mimo bardzo dobrego początku - przegrał ostatecznie z Michałem Materlą. Niebawem, na przełomie listopada i grudnia, znów zobaczymy go w naszym kraju. Podczas KSW 21 będzie towarzyszył Silvie w czasie jego boju z Mattem Horwichem.

Czy Soszyńskiego także zobaczymy niebawem w akcji? Na informację o tym trzeba jeszcze chwilę poczekać. Na razie Polak i tak ma co robić: udziela sie charytatywnie i gra w amerykańskich filmach.

WOJ/MMAjunkie.com

Opublikowano: 2012-11-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również