Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC on FX 8. Oficjalne ważenie przed galą. NA ŻYWO od godz. 21:00!

ufc-on-fx-8-oficjalne-wazenie-przed-gala-na-zywo-od-godz-21-00

Oficjalne ważenie przed UFC on FX 8 to samo w sobie bardzo ciekawe wydarzenie. I Vitor Belfort, i Luke Rockhold raczej za soba nie przepadają, czemu już wielokrotnie dawali wyraz.

Belfort, legenda MMA, wciąż więc nie daje o sobie zapomnieć. Klasyfikowany na drugim miejscu w wadze średniej UFC Brazylijczyk znów chce walczyć o mistrzowski pas. Aby jednak otrzymać tę szansę urodzony w Rio de Janerio fighter musi wcześniej pokonać podczas UFC on FX 8 właśnie Rockholde'a.

Rockholde to były mistrz nieistniejącej już federacji Strikeforce w wadze średniej. Amerykanin pojedynkiem z Belfortem zadebiutuje w UFC.

Faworytem tej konfrontacji jest Brazylijczyk. Zresztą nikogo chyba nie dziwi, że to właśnie on po raz kolejny wystąpi w walce wieczoru na kolejnej wielkiej gali. Po efektownym zwycięstwie nad Michaelem Bispingiem na UFC on FX 7 szef UFC, Dana White, nie miał wątpliwości, że Belfort już wkrótce powinien zawalczyć po raz kolejny.

Brazylijczyk to fenomen. Fachowcy podkreślają, że zaskakująco długo walczy na tak wysokim poziomie. Sam zawodnik jest pewny siebie, już teraz zapowiada, że po najbliższym triumfie znów dostanie możliwość wejścia do Oktagonu z Andersonem Silvą.

W jakiej teraz formie jest Belfort będzie się można przekonać oglądając w nocy z 18 na 19 maja, na antenie Orange Sport, galę UFC on FX 8. A także oficjalne ważenie na portalu MMAnia.pl.

Jedno jest pewne. Vitor Belfort w MMA nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

UFC on FX 8: Vitor Belfort vs. Luke Rockhold, noc z soboty 18 maja na niedzielę, 19 maja o godz. 3:00 tylko w Orange sport.

Powtórka: niedziela, 19 maja, 8:00

Opublikowano: 2013-05-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również