Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


UFC ponownie zawita do Londynu 27 lutego 2016 roku

ufc-ponownie-zawita-do-londynu-27-lutego-2016-roku

Włodarze organizacji UFC poinformowali właśnie, że 27 lutego 2016 roku, odbędzie się gala UFC Fight Night w Londynie, w hali O2 Arena.

UFC ostatni raz odwiedziło Londyn w 2014 roku. Galę na żywo śledziło 14 tysięcy fanów. W walce wieczoru Brytyjczyk, Jimi “Poster Boy” Manuwa skrzyżował rękawice ze Szwedem, Alexem “The Maulerem” Gustafssonem. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w niecałe 24 godziny, jednak od tamtej pory fani w całej Wielkiej Brytanii nie mogą doczekać się powrotu organizacji UFC do Londynu. 

Bilety w sprzedaży dostępne będą od piątku, 4 grudnia 2015 roku, jednak członkowie różnych grup będą mieli dostęp do biletów już od wtorku, 1 grudnia. Spodziewana jest szybkie wyprzedanie się biletów na przyszłoroczne wydarzenie. 

Pojedynki zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach, jednak tacy zawodnicy, jak numer osiem rankingu kategorii średniej Michael “The Count” Bisping, faworyt publiczności Brad “One Punch” Pickett oraz zawodnik kategorii lekkiej Ross “The Real Deal” Pearson wyrazili ogromną chęć stoczenia pojedynku przed swoją publicznością podczas gali w Londynie. 

Joe Carr, Międzynarodowy Wiceprezydent w UFC, powiedział:

UFC i MMA odniosły fenomalny sukces i wzrost popularności w Europie w ostatnich latach, w związku z czym Londyn jest dla nas bardzo ważnym rynkiem.

W kilkadziesiąt sekund wyprzedaliśmy halę 3Arena w Dublinie, a na początku roku kilka godzin zajęło sprzedanie wszystkich biletów w SSE Hydro w Glasgow. Wydarzenie w 2016 roku będzie świetną okazją dla fanów, którzy przegapili eventy w tym roku. 

Kiedy połączysz fantastyczne wsparcie ze strony kibiców i świetne zaplecze zawodników z Wielkiej Brytanii i Irlandii to trudno przewidzieć coś innego, niż niezapomniane wydarzenie w Londynie, które odbędzie się 27 lutego.

Oficjalna informacja UFC

Opublikowano: 2015-09-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również