Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Vale Tudo Cup. Kamil Bazelak wygrał przez poddanie. WYNIKI

vale-tudo-cup-kamil-bazelak-wygral-przez-poddanie-wyniki

11 stycznia 2014 odbyła się pierwsza zawodowa gala MMA w Puławach: Vale Tudo Cup. Całkowity zysk z imprezy został przeznaczony na Fundację Po Ludzku do Zwierząt Przyjazna Łapa.

W pierwszej walce w formule grappling wygrał Adam Niedźwiedź z Natal Gold Team Katowice pokonując przez poddanie trójkątne rękoma miejscowego zawodnika Łukasza Mizura.

W drugim pojedynku w formule K-1 zgormadzeni fani sportów walki zobaczyli bezpardonowy pojedynek kobiet w formule K-1. Przez dwie rundy wicemistrzyni Polski w Karate Kyokushin Małgorzata Ubowska walczyła z zawodniczką K-1, uczestniczką walk w Shidolidze Martą Gilarską. Ten niezwykle zacięty i wyrównany pojedynek, gdzie padał cios za cios i kopnięcie za kopnięcie przerwał narożnik czerwony podając zawodniczkę z Łodzi, która wysiadła kondycyjnie. Werdykt sędziowski oznaczał TKO. Wygrała Marta Gilarska.

W trzeciej walce Kamil Szczepaniak, doświadczony zawodnik w Muay Thai, mistrz Polski, mający za sobą 8 walk zawodowych, zmierzył się z  debiutantem Przemysławem Stasiakiem z Sokolnik, który z pełnym zaangażowaniem stawiał trudne warunki faworytowi przez 3 rundy. Wygrał przez wskazanie sędziów Kamil Szczepaniak z Quest Bogdanka.

W czwartym pojedynku, w 3 rundzie, Sebastian Porębski, podopieczny Tomasza Knapa z Fightmana Bochnia, poddał gilotyną w 1: 17 minuty w 3 rundzie walki miejscowego bohatera Alana Czajkowskiego.

Piąta walka to niezwykle widowiskowe zmagania warszawskiego wojownika Michała Kowalskiego z miejscowym fighterem Michałem Wojdatem. Po trzech rundach emocjonującego pojedynku zwyciężył na punkty Michał Wojdat.

Szósta walka to pojedynek w zawodowej formule do 71kg. Damian Order zmierzył się z Tomaszem Królikiem. Po krwawej walce i po poddaniu narożnika w 2:57 minuty drugiej rundy, zwyciężył reprezentant Forca Dęblin Damian Order.

Siódmy pojedynek to kontynuacja pasma zwycięstw niepokonanego w amatorskiej formule Michała Oleksiejczuka, który tym razem odniósł swoje pierwsze zawodowe zwycięstwo pokonując 20-18 po 2  rundach doświadczonego Rajmunda Flejmera, podopiecznego Grzegorza Lipskiego z Ludwinowa.

W pierwszej walce wieczoru były zawodnik KSW Kamil Bazelak zmierzył się z zawodnikiem z francuskiego Savate Jacquesem Mwambą. Na samym początku walki Polak próbował znokautować swojego rywala niezwykle dynamicznym kopnięciem na głowę. Francuz był jednak czujny i skontrował Bazelaka podwójnym lewym prostym i kombinacją lewy-prawy.

Kamil Bazelak sprowadził więc walkę do parteru, gdzie w pozycji bocznej uderzał łokciami na tułów swojego rywala. Po kanonadzie kilku uderzeń Mwamba rozluźnił lewą rękę, na która Bazelak założył mu americanę - klucz, na rękę, poddając swojego przeciwnika w 48 sekundzie pierwszej rundy.

Jeszcze krócej trwała walka wieczoru z udziałem Wojciecha „Akodo” Bulińskiego z Seanem „Mohammadem” Kellym. Polak ruszył ostro na swojego przeciwnika sprowadzając walkę do parteru, gdzie w 24 sekundzie pierwszej rundy poddał duszeniem zza pleców angielskiego fightera. W ten oto sposób „Akodo” zaliczył swoje piąte zawodowe zwycięstwo.

Wyniki walk:

 • Łukasz Mizura vs Adam Niedźwiedź – zwyciężył Adam Niedźwiedź przez poddanie gilotyną.
 • Marta Gilarska vs Małgorzata Ubowska – zwyciężyła Marta Gilarska przez poddanie narożnika po 2 rundzie
 • Przemysław Stasiak vs Kamil Szczepaniak – zwyciężył Kamil Szczepaniak przez decyzję sędziowską po 3 rundach 30-25
 • Michał Kowalski vs Michał Wojdat – zwyciężył Michał Wojdat po trzech rundach na punkty 29-28.
 • Alan Czajkowski vs Sebastian Porębski – zwyciężył w 3 rundzie 1:17 przez poddanie gilotyną Sebastian Porębski
 • Tomasz Królik vs Damian Order – zwyciężył w 2 rundzie 2:57 Damian Order przez poddanie narożnika
 • Rajmund Flejmer vs Michał Oleksiejczuk – po 2 rundach zwyciężył na punkty 20-18 Michał Oleksiejczuk
 • Jacques Mwamba vs Kamil Bazelak – zwyciężył Kamil Bazelak w pierwszej rundzie 0:48 przez poddanie americaną
 • Sean Kelly vs Wojciech Buliński -  zwyciężył Wojciech Buliński w pierwszej rundzie 0:24 przez poddanie mata- leo (duszenie zza pleców)

Info i wyniki: Vale Tudo Promotions

Opublikowano: 2014-01-12

Komentarze

av

kieeedy bedzie vodeo wal z gali???

av

Hmm 2 razy walczył ten sam murzyn na koncu 2 walki tzn podstawili gho ;d

av

Bazel łooooooo coś ci w końcu wyszło, nie tylko skrucha na Policji

av

Wiedziałem że Kamil to czarny pas BJJ i wirtuoz parteru ale to w jaki sposób załatwił "Amercianą Północno -Wschodnią" Mwambę przechodzi ludzkie pojęcie!!!!

av

Sorry, dla mnie te zwyciestwa Bazelaka nad anonimowymi Murzynami nie sa przekonujace i o niczym nie swiadcza.

av

I co hejterki i trole internetowe?Zatkało kakao?

av
av

@asdasdasdasda:
[url]

av

Ja nie jestem zaskoczony,juz dawno przepowiadalem ze kamil bedzie w ufc,udowodnil ze jest urodzonym zwyciezca i wybornym graplerem

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również