Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Walka MacDonald vs. Lombard planowana na początek 2016 roku

walka-macdonald-vs-lombard-planowana-na-poczatek-2016-roku

Rory MacDonald przekonywał ostatnio, że chciałby zmierzyć się z Hectorem Lombardem. Lombard także wyraził zainteresowanie bojem z MacDonaldem. Teraz wygląda na to, że życzeniom obu panów stanie się zadość. Jak poinformował Ariel Helwani w programie UFC Tonight do wspomnianego, intrygującego, pojedynku w wadze półśredniej ma dojść na początku 2016 roku.

Dla MacDonalda (18-2 MMA, 9-2 UFC) potyczka z 37-letnim Kubańczykiem byłaby mocnym powrotem do Oktagonu po trwającym niecałe pięć rund, aspirującym do miana "walki roku", przegranym przez TKO boju z mistrzem UFC Robbie Lawlerem na UFC 189. 26-letni Kanadyjczyk, który konfrotntując się z "Ruthless" doznał złamania nosa, na pewno byłby gotów podjąć kolejne wyzwanie w pierwszych miesiącach nowego roku.

Lombard (35-4-1, 1 NC MMA, 4-2 UFC) natomiast odbywa teraz karę zawieszenia za stosowanie niedozwolonych środków dopingujących, nałożoną na niego po UFC 182 i walce z Joshem Burkmanem. Zgodnie z przepisami były judoka może stoczyć kolejny pojedynek najwcześniej 3 stycznia 2016. Co oznacza, że także nie ma przeszkód, by w zapowiadanym terminie skrzyżował rękawice z MacDonaldem.

MacDonald i Lombard mieli już wcześniej wyznaczony termin spotkania w klatce na 25 kwietnia 2015, podczas UFC 186, jednak po dyskwalifikacji byłego mistrza Bellatora sprawa stała się nieaktualna.

Teraz jest szansa, że wreszcie zobaczymy obu panów w akcji.

JAM

Opublikowano: 2015-09-17

Komentarze

av

Lubię to!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również