Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Walki Łętowski vs. Gałązka i Tarabańka vs. Błeszyński na FEN 11

walki-letowski-vs-galazka-i-tarabanka-vs-bleszynski-na-fen-11

Dwa pojedynki undercardowe otworzą galę FEN 11 „Warsaw Time”, która odbędzie się już za niecały miesiąc na warszawskim „Torwarze”. Oba odbędą się w formule MMA i będą szansą dla perspektywicznych zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności.

I tak 19 marca 2016 roku jako pierwsi do walki wyjdą dwaj zawodnicy wagi lekkiej: Jakub Łętowski, reprezentujący klub Fenix Warszawa, i Marcin Gałązka z Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki. Obaj debiutowali już na lokalnych imprezach. 19-letni Jakub Łętowski zaczynał swoją przygodę ze sportem od boksowania, a od dwóch lat trenuje MMA pod okiem Grzegorza Białasa. W MMA pierwszą walkę stoczył w 2015 roku.

Marcin Gałązka ma blisko 25 lat i trenuje pod okiem Marcina Frankiewicza. Ma już za sobą cztery walki, z których trzy wygrał.

W kolejnym pojedynku Michał Tarabańka, reprezentujący Nastula & Okniński Team Warszawa, zmierzy się z Adrianem Błeszyńskim ze Sportowego Zagłębia Sosnowiec. To starcie zaplanowane jest w limicie do 80 kg.

Tarabańka startuje w MMA od 2011 roku i do tej pory walczył z bardzo silnymi rywalami. W dwóch ostatnich pojedynkach wygrał i to otworzyło mu szansę występu w Fight Exclusive Night. 30-letni zawodnik z Nowego Dworu Mazowieckiego, trenował w wielu warszawskich klubach, a od kilku miesięcy ćwiczy pod okiem Mirosława Oknińskiego w Nastula Club.

Błeszyński to amatorski mistrz świata i Europy WKF. Ma 28 lat i na zawodowej arenie wygrał dwie walki z zagranicznymi rywalami. W obu przypadkach przez nokaut. Karierę sportową zaczynał od boksu. Prowadzą go trenerzy Bartosz Kulczycki i Gabriel Skiba.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Oficjalna informacja FEN

TUTAJ rozpiska gali

Opublikowano: 2016-02-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również