Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Wanderlei Silva będzie promował galę Bellator 131

wanderlei-silva-bedzie-promowal-gale-bellator-131

Wojna Wanderleia Silvy (35-12-1 MMA, 5-7 UFC) z UFC nabiera rumieńców. "The Axe Murderer" - przypomnijmy - po niedawnym zdyskwalifikowaniu za stosowanie środków dopingujących ogłosił zakończenie kariery oraz mocno skonfliktował się z szefem największej organizacji MMA na świecie. Legendarny Brazylijczyk, ogłaszając odejście z mieszanych, sztuk walki,  zarzucił Danie White'owi że jego organizacja wykorzystuje zawodników i płaci im marne pieniądze.

White nazwał to "zasłoną dymną" zastosowaną przez Silvę w celu ukrycia swoich grzeszków.

Tak czy inaczej Silva od jakiegoś czasu pozostaje konsekwentny w hejtowaniu UFC. Były mistrz organizacji PRIDE ogłosił właśnie, że będzie jednym z gości specjalnych federacji Bellator w San Diego i zamierza uczestniczyć w promocji organizowanej w tym mieście gali nr 131.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że tego samego dnia co Bellator 131 (z walką Ortiz vs. Bonnar w rozpisce), w sobotę 15 listopada 2014, odbędzie się także UFC 180, okraszona pojedynkiem Werdum vs. Hunt.

Byłe gwiazdy Ultimate Fighting Championship: Royce Gracie, Randy Couture, Frank Shamrock oraz - jak się właśnie okazało - Wanderlei Silva będą wspólnie reklamowały to pierwsze wydarzenie.

I, choćby sam zaklinał się że nic nie poczuł, Dana White otrzymał w ten oto sposób siarczysty policzek od, do niedawna największych, bohaterów swoich gal.

WOJ

Opublikowano: 2014-11-10

Komentarze

av

No to czekać tylko jak się Dana wkurzy. Aj nie mogę się doczekać!

av

Ciekawe ile im płacą ;d

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również