Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ważenie przed Ladies Fight Night 3 w cieniu skandalu

wazenie-przed-ladies-fight-night-3-w-cieniu-skandalu

W dniu dzisiejszym odbyła się ceremonia ważenia zawodniczek, które już jutro zawalczą podczas trzeciej gali LFN „The FeMMAgeddon” w Warszawie. Tuż przed ceremonią włodarze LFN wydali oświadczenie związane z podjętą dziś przez FEN próbą zablokowania walk trzech zawodniczek: Judyty Niepogody, Moniki Porażyńskiej – Bohn i Patrycji Krawczyk.

W dniu dzisiejszym trzy zawodniczki dostały informację od Fight Exlusive Night o tym, że federacja nie wyraża zgody na ich walki podczas jutrzejszej gali Ladies Fight Night. Takie zachowanie na dzień przed warszawską galą Ladies Fight Night uważamy za jednoznaczną próbę zaszkodzenia naszej federacji. FEN nie jest w stanie nam zaszkodzić. Ta decyzja uderza przede wszystkim w utalentowane zawodniczki, którym próbuje się blokować szansę na rozwój i karierę sportową. Zachowanie FEN uważamy kolejny raz za niesportowe i nieeleganckie.

Jednocześnie uspokajamy wszystkich fanów, którzy mają już wejściówki na jutrzejszą galę albo planują oglądać darmową transmisję online na www.lfn.com.pl, że wszystkie trzy zawodniczki zawalczą jutro podczas LFN „The FeMMAgeddon”.

Misją naszej federacji jest promocja kobiecych sportów walki. Nie związujemy zawodniczek kontraktami, ale zobowiązujemy się stawać za dziewczynami murem w takich przykrych i trudnych dla nich sytuacjach. Wszystkim trzem zawodniczkom gwarantujemy nie tylko pełną obsługę prawną, ale również zobowiązujemy się pokryć ewentualne koszty kar umownych za zerwanie kontaktów z FEN - mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Wszystkie trzy zawodniczki towarzyszyły prezesowi LFN podczas oświadczenia i zgodnie przyznały, że decyzja FEN przesłana w wiadomości SMS w dniu ważenia to dla nich cios i dodatkowy stres przed walką.

Uważam, że to jest zachowanie przede wszystkim nieetyczne i ze strony poważnej federacji niebiznesowe. (…) Każdy kontakt ma dwie strony i mam nadzieję, że będziemy mogli usiąść do tego i spokojnie to przeanalizować a sprawa się rozwiąże. Dla mnie zapewnienie włodarzy Ladies Fight Night jest bardzo dużym odstresowaniem przed walką. Jutro wyjdę na ring spokojna i zrobię swoje - mówiła Patrycja Krawczyk.

Pełna fotorelacja z ceremonii ważenia: www.facebook.com/LadiesFightNight/posts/334987796834175

Oficjalna informacja LFN

Opublikowano: 2016-09-09

Komentarze

av

Powodzenia dziewczyny! Nie dajcie się temu FENowi. Jesteście najlepsze i jeszcze pokażecie kto ma rację

av

Może Joanna Jędrzejczyk powinna stanąć w obronie tych dziewczyn skoro Jóźwiak nie wie co to szacunek do kobiet i ich karier

av

Wstyd FEN i Jóźwiak

av

Skandaliczne zachowanie FEN. ŻENADA GORSZA OD KSW !!!!!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również