Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Władimir Putin wygwizdany po walce Fedora. WIDEO

wladimir-putin-wygwizdany-po-walce-fedora-wideo

Premier Rosji Władimir Putin, który przyjechał do Hali Olimpijskiej w Moskwie, aby obejrzeć pojedynek Fedora z Jeffem Monsonem, został wygwizdany przez kibiców.

Buczenie i gwizdy rozległy się, gdy Putin wyszedł na ring, by pogratulować zwycięstwa swemu faworytowi.

Walkę Emelianenki z Monsonem oglądały 22 tys. widzów. Transmitowała ją na żywo telewizja państwowa Rossija-2. Gdy później stacja ta powtarzała kadry z gratulacjami od premiera, buczenie i gwizdy "wyciszono", nakładając na nie inne odgłosy z trybun.

- Z całego serca gratulujemy Fiodorowi Emelianence, prawdziwemu rosyjskiemu mocarzowi. I nie tylko dlatego, że jest silny. Nie tylko dlatego, że ma imponujące mięśnie i refleks. Ale dlatego, że ma charakter - oświadczył Putin. - Jest on rosyjskim bohaterem. Gratuluję Ci, Fiedia - dodał.

Bezpośrednio z Hali Olimpijskiej szef rządu Rosji udał się do rezydencji zwierzchnika rosyjskiej Cerkwi prawosławnej Cyryla, by złożyć mu życzenia z okazji 65. urodzin.

- O ile wiem, przynosi pan dobre nowiny - powitał gościa patriarcha. Putin opowiedział mu o zwycięstwie Fedora. - Od dawna go znam. I, oczywiście, gratuluję mu - oświadczył Cyryl.

Za dwa tygodnie, 4 grudnia, odbędą się wybory do Dumy Państwowej, niższej izby rosyjskiego parlamentu. Natomiast za tydzień, 27 listopada, kierowana przez Putina partia Jedna Rosja ma oficjalnie zgłosić jego kandydaturę na prezydenta. Wybory prezydenckie w Federacji Rosyjskiej odbędą się 4 marca 2012 roku.

Źródło: onet.pl

Opublikowano: 2011-11-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również