Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


WOKÓŁ UFC 200. O McGregorze, Diazie i czasie promocji

wokol-ufc-200-o-mcgregorze-diazie-i-czasie-promocji

Już za chwileczkę, już za momencik zwariowana promocja UFC 200 zacznie się kręcić - oto dobra i adekwatna do sytuacji parafraza legendarnego intro pewnego popularnego w dawnych czasach programu w TVP.

Chociaż nie, doprecyzujmy: w zasadzie to promocja już zaczęła się kręcić. Gala, mająca być największym wydarzeniem w historii Ultimate Fighting Chamiponship, ma mieć równie ogromną reklamę. Kampania właśnie się rozpoczęła.

I dlatego nie ustają spekulacje kto, z kim i dlaczego wystąpi podczas lipcowego hitu w wydaniu UFC.

Ostatnio pojawiła się kolejna plotka, podchwytywana przez żądnych wrażeń sympatyków MMA na całym świecie (czyli m.in. przez nas). Otóż Conor McGregor, kórego niedawno poddał Nate Diaz, miał ponoć odrzucić propozycję stoczenie w lipcu rewanżu z młodszym z tym samy rywalem. 

Dlaczego tak sie stało? Jedni mówią o tym, że za Irlandczykowi nie odpowiadała zaproponowana na za ten występ kwota, inni twierdzą że wystraszył się drugiej porażki z rzędu, są też tacy którzy mają stuprocentową pewność iż dla irlandzkiego wojownika obrona tytułu w wadze piórkowej to teraz cel nr 1, a jeszcze inni komentują że to wszystko bzdury.

Tak czy inaczej: zainteresowanie UFC 200 zaczyna się powoli samo (i nie tylko samo) nakręcać. Jedno jest pewne i już potwierdzone: McGregora zobaczymy na gali w Las Vegas. Kogo jeszcze? Ronde Rousey? Holly Holm? GSP?

Spekulacje trwają, będzie je szeroko opisywać. Bo i nas bardzo ta gala "kręci". A powyżej fanowski plakat z propozycjami zestawień na UFC 200. Dobre?

JAM

Opublikowano: 2016-03-14

Komentarze

av

Dwa starcia z plakatu nie przejdą, ale mam nadzieje że Holm i Silva pojawią się w rozpisce i zaliczą zwycięstwa, bo wnoszą bardzo wiele do MMA.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również