Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Występ Śliwy podczas styczniowej gali Iron Warriors Team

wystep-sliwy-podczas-styczniowej-gali-iron-warriors-team

Już 28 stycznia 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej ARENA w Poznaniu podczas turnieju mieszanych sztuk walki IRON WARRIORS TEAM wystąpi poznański raper ŚLIWA. Raper będzie zagrzewał do walki zawodników 8 utworami – 2 z nich Śliwa wykona na otwarcie, 3 zaplanował przed walkami o miejsce i 3 dodatkowo na zakończenie gali.

Tego wieczora odbędzie się pierwszy z trzech planowanych drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Drugi turniej planowany jest na 18 marca 2017, a 8 kwietnia 2017 odbędzie się turniej finałowy. W marcu na scenie ARENY wystąpi Kaczor, natomiast w kwietniu swój udział zapowiedział Peja.

Od początku wiedzieliśmy, że podczas naszych gal musi wystąpić ktoś z charyzmą i pasujący charakterem do tego wydarzenia, więc oczywistym wyborem był Śliwa, a przy kolejnych galach Kaczor i Peja. Po pierwsze Śliwa będzie świetnym, mocnym akcentem, a po drugie kto ma lepiej zagrzewać do walki zawodników w Poznaniu jak nie rodowity poznaniak? Liczymy na dużo emocji zarówno w klatce, jak i poza nią. Wiemy, że fani sportu czy rapu na pewno ten czas spędzą dobrze – powiedział Paweł Rydlewski, założyciel organizacji IWT, promotor sportu.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walk.

Do styczniowego turnieju zgłosiło się 8 klubów z całej Polski – No limits Janikowo, Fight TEAM Jarosław, MMATADORES K-CE, Sportowe Zagłębie, Fight Gym Gdynia, MMA „Devil” Fight Club, ŁKS Łódź Boks, KSZO Boxing Academy.

W zawodach wezmą udział zespoły 5-osobowe, w których 4. zawodników stanowi skład podstawowy, kolejna osoba jest rezerwowa. Dla najlepszych organizator przewidział nagrody pieniężne o łącznej wartości 100 tysięcy PLN.

Galę poprowadzą Rafał Dąbrowski i Filip Sadowski, zaś o oprawę muzyczną zadba DJ Gregory.

Bilety na turnieje można kupić przez platformę KUP BILET (kupbilet.pl), w punktach STS, EMPIK lub bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in. www.trend-sport.pl).

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2016-12-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również