Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


XCage 6 - PLMMA 38 EXTRA. Wyniki i relacja na żywo

xcage-6-plmma-38-extra-wyniki-i-relacja-na-zywo

godz. 00:06. Adrian Zieliński nie pozostawiał żadnych złudzeń swojemu rywalowi Miroslavowi Strbakowi, kto jest lepszy. Mistrz PLMMA od początku trafiał Czecha, kilkakrotnie go wywrócił, aż wreszcie trafił rywala potężnym prawym sierpowym i Strbak padł nieprzytomny na matę. Piękny nokaut, efektowne zwińczenie toruńskiej gali. To był pojedynek godny miana walki wieczoru.

godz. 23:42. Co z tego Łukasz Bieńkowski walczył doskonale? Co z tego, że kapitalnie boksował, trzymał dystans, robił wszystko jak należy? Po pięknym, nokautującym prawym sierpowym, gdy Rudolf Kriz padł i uklęknął, Bieńkowski wyprowadził kopnięcie. To był fatalny w skutkach faul. Reprezentant Tajfuna Legionowo/Poland: Top Team został zdyskwalifikowany, Czech w bardzo złym stanie został odwieziony do szpitala.

godz. 23:17. W trzecim starciu inicjatywa także należała do Roszaka, który zakończył walkę obaleniem i ostatecznie już do jej końca kontrolował przebieg wypadków. Oraz wygrał jednogłosna decyzją sędziów.

godz. 23:09. Ależ walka! Świetna druga runda w wykonaniu Kamila Roszaka i Dawida Januszewskiego. Trafiony juz w pierwszym starciu, walczący z robitym łukiem brwiowym Berserker w pewnym momenci, stojąc tyłem do siatki, odbił sie od niej i zafundował nam efektownego superman punch, po którym Januszewski przysiadł na macie. Obaj panowie bezkompromisowo okładali się w stójce (Roszak jeszcze bardzo mocno kopał), i - wydaje się - w drugiej odsłonie tego efektownego boju delikatnie lepiej prezentował się reprezenrant Bersekrerów.

godz. 22:52. Szybko i bez historii potoczyła się walka Michała Gutowskiego z Hracho Darpinyanem. Pochodzący z Armenii zawodnik ruszył - jak się tego mozna było spodziewać - z kopyta na Polaka i zdominował go juz od pierwszych sekund walki. W końcu, po kolejnych potężnych ciosach, w tym powalającym prawym sierpowym, bój został zakończony. W ten sposób Darpinyan, po przegranej z Michałem Pasternakiem, tym razem odniósł zwycięstwo na gali PLMMA. Natomiast dla Gutowskiego to druga przegrana z rzędu.

godz. 22:25. Damian Szmigielski i Piotr Olszynka stoczyli dobrą dobrą walkę podczas XCage 6 - PLMMA 38 EXTRA w Toruniu. - Ta walka mogła pójść w każdą stronę, mogła się zakończyć szybko. Ciężko mi to z boku ocenić, ale wydaje mi się że wszystko wyszło dobrze. Wiedziałem że Piotr podczas swoich pojedynków wywiera presję na przeciwniku. Tutaj to ja to miałem na niego naciskać i to się udało - ocenił w chwilę po boju zwycięzca Damian Szmigielski.

godz. 21:57. Napracowali się Pledziewicz z Okońskim w parterze w dwóch kolejnych rundach. Pledziewicz imponował dużą wszechstronnością, Okoński także radził sobie nieźle, szczegołnie będąc z góry. I ostatecznie wszystko skończyło się większościowym remisem!

godz. 21:40. Potężnym ciosem, już na początku pierwszej rundy, posłał na matę Pawła Okońskiego Tymoteusz Pledziewicz. I gdy wydawało się, że Okoński polegnie dobity w parterze, ten przetrwał jednak furię oponenta oraz zdobył pozycję z góry. A niedługo potem załapał rywala w gilotynę. Wciśnięty pod ramię rywala Pledziewicz pokazywał jednak kciukiem Damianowi Grabowskiemu, że wszystko jest ok. I przetrwał spokojnie do końcowego gongu.

godz. 21:17. Tuż po rozpoczęciu trzeciej rundy Krzysztof Klepacz miał ogromną szansę zakończyć pojedynek anakondą, ale dał osobie brak sił oraz zmęczenie dwoma poprzednimi starciami. Bohater miejscowych kibiców Jakub Jędzura uciekł więc z techniki kończącej, ale i tak znalazł sie na plecach co skrzętnie - do momentu podniesienia walki do stójki przez sędziego Damiana Grabowskiego - wykorzystywał Klepacz. Tak jak zresztą we wcześniejszych minutach. To właśnie reprezentant Gracie Barra Łódź miał przewagę w tym pojedynku i choć Jędzura również miał swoje momenty w czasie tej potyczki, a w drugiej rundzie zaliczył obalenie, to jednak Klepacz miał więcej do powiedzenia w tej walce. No i też ostatecznie wygrał.

godz. 20:48. Trzecia runda walki Daniela Skibińskiego z Tomaszem Romanowskim była tym, na co wszyscy czekamy w MMA: twardą, mocną, bitwą, ptowadzona w stójce. Obaj wojownicy nie szczędzili sobie razów, cios padał za ciosem, uderzenie za uderzeniem. W pewnym momencie "Szczena" był bliski skończenia rywala, jednak Skibiński przetrwał natarcie. A ponieważ wcześniejsze dwie partie tego bardzo dobrego pojedynku również były wyrównane i wciągajęce, bardzo zadowoleni przyjeliśmy ten bój. Ostatecznie, decyzją sędziów, wygrał Tomasz Romanowski, który nie był w stanie dojść do szatni o właśnych siłach. Bardzo prawdopodobne, że złamał podczas tego boju nogę.

godz. 19:50. Mariusz Boszman bardzo szybko uporał się z Dawidem Chojnowskim w drugim, amatorskim pojedynku XCage 6 - PLMMA 38 EXTRA. Bozman w pewnym momencie zdobył plecy rywala i załozył mu konkretne i kończące pojedynek duszenie. Teraz czekamy już na prezentację i walki z karty głównej.

Przypominamy, że o godz. 20:00 początek transmisji gali w Orange sport.

godz. 19:42. No i mamy pierwszego zwycięzcę w Toruniu. Decyzją sędziów Marcel Kachel pokonał Piotra Wróblewskiego.

godz. 19:32. Trwa właśnie pierwsza, emocjonująca walka amatorska gali. Czyli - wystartowaliśmy!

Walka wieczoru.

 • 71,5 kg. (catchweight): Adrian Zieliński pok. Miroslava Strbaka przez KO (prawy sierpowy), 1. runda (2:59)

Karta główna.

 • 86 kg. (catchweight): Rudolf Kriz pok. Łukasza Bieńkowskiego przez dyskwalifikację (niedozwolone kopnięcie na głowę), 1. runda (4:30)
 • 84 kg.: Kamil Roszak pokonał Dawida Januszewskiego większościową decyzją sędziów
 • 93 kg.: Hracho Darpinyan pok. Michała Gutowskiego przez TKO (ciosy), 1. runda (1:40)
 • 61 kg.: Damian Szmigielski pok. Piotra Olszynkę jednogłośną decyzją sędziów
 • 93 kg.: Tymoteusz Pledziewicz vs. Paweł Okoński: większościowy remis
 • 84 kg.: Krzysztof Klepacz pok. Jakuba Jędzurę jednogłośną decyzją sędziów
 • 77 kg.: Tomasz Romanowski pok. Daniela Skibińskiego niejednogłośną decyzją sędziów

Pozostałe (walki amatorskie).

 • 84 kg.: Mariusz Boszman pok. Dawida Chojnowskiego przez poddanie (duszenie za pleców), 1. runda (2:10)
 • 66 kg.: Marcel Kachel pok. Piotra Wróblewskiego większościową decyzją sędziów

Opublikowano: 2014-09-05

Komentarze

av

i kolejne KO dziękuje dobranoc img: http://emotikona.pl/emotikony/pic/035.gif

av

traa ale nudy już trzecia walka przez decyzje zaeraz zasne

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również