Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Z ŻYCIA GWIAZD. Renzo Gracie aresztowany, Shogun Rua napadnięty

z-zycia-gwiazd-renzo-gracie-aresztowany-shogun-rua-napadniety

To był weekend pełen wrażeń dla dwóch wielkich gwiazd sportów walki i ich przycjaciół. Renzo Gracie wylądował w areszcie, natomiast Shogun Rua zakończył wieczór na bosaka, na moście - bez pieniędzy i samochodu.

Renzo Gracie i barowa awantura

Renzo Gracie i jego kuzyn Igor Gracie brali udział w barowej bójce w Nowym Jorku - pinformował Sherdog.com.

Gracie został aresztowany w ostatnią niedzielę. Legenda BJJ i uczestnik ponad 20 walk w MMA (w tym jednej w UFC) wdał się w kłótnię z portierem i ochraniarzami. Przyczyny awantury nie są na razie znane, tak czy inaczej przeniosła się ona na ulicę, a jeden z bramkarzy uczestniczących w aferze zakończył wieczór ze złamaną ręką.

Natomiast wszyscy z grupy osób towarząszych Gracie'emu wylądowali za kratkami.

Shogun Rua zaatakowany na autostradzie

Były mistrz mistrz wagi półciężkiej UFC Mauricio "Shogun" Rua został natomiast obrabowany w Brazylii, na autostradzie. Bandyci zostawili go tam boso i zbarli mu wszystko, co miał.

Robiłem sesję zdjęciową z Jose Aldo dla firmy VENUM. Zabrał mnie na nią mój przyjacie Pixote. Następnie wybraliśmy się z Eduardo Alonso (menedżer Shoguna - dop. red.) oraz Demianem Maią do ich hotelu w Barra da Tijuca i poszliśmy na kolację. Oglądaliśmy UFC, aż wreszcie razem z Pixote postanowiliśmy wrócić do Niteroi. Gdy wjeżdżaliśmy na most nagle przed nami zatrzymało sie jakieś auto i wyskoczyło z niego czterech mężczyzn z karabinami w rękach. Nic nie mogliśmy zrobić. Zostawiłem wszystko w samochodzie. W pewnym momencie pomyślałem o zabraniu telefonu i portfela, ale uznałem że napastnicy mogą dojść do wniosku, iż sięgam po broń, więc tego nie zrobiłem. Wszystko to wydarzyło się o 2:30 rano, musieliśmy potem iść dwie mile na najbliższy posterunek policji. Cieszę się, że nikt nie został ranny - opisywał potem to, co go spotkało "Shogun", który dotarł na na miejsce na bosaka, gdyż napastnicy zabrali mu wszystkie wartościowe rzeczy, które miał przy (i na) sobie.

WOJ/mixedmartialarts.com/mmamania.com

Opublikowano: 2014-05-20

Komentarze

av

szkoda ze wanderlleia nie było, niezle ko by zaliczyl im (pomimo uzbrojenia)

opczyiście mowa o prawdizwym wanderleiu KAMILU! BAZELAKOSOWI

av

Chyba pewna osobę trzeba by wysłać tam do Brazylii aby zrobiła tam porządek. A przy okazji na Ukrainę bo ci Separatysci sobie na za dużo pozwalają. Kiedy nasz mistrz pojawił sie na Krymie to od razu Putin swoje wojska wycofał czy tam one same sie wycofały nie wiem ale wiadomo kogo sie wystraszono. Ten mistrz zapewnia POlsce większe pokłady bezpieczeństwa niż NATO czy ta niby unia która tak popierają lewacy z wiadomo jakich partii. Od kiedy POlska wstąpiła do UE jakoś społeczeństwo nasze zubozalo. Co prawda od UE dostaliśmy wiecej kasy niż wpłacilismy ale coś za coś. Nie ma już w POlsce przemysłu ciężkiego, stoczni, cukrowni. A jeśli coś jest to w małych ilościach i nie wydajne bo przykładowo jedna stocznia jest zablokowana dla dużych stAtkow przez rurociągu a ostatnio rząd chce sprowadzać węgiel niż go wydobywać. To doprowadzi do większego bezrobocia niż kiedykolwiek. Czas na radykalną zmianę. Nasz mistrz powinien wziąć sie do polityki bo tylko on może skutecznie zmienić Polskę.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również