Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Załamany Jon Jones popłakał się na konferencji prasowej. WIDEO

zalamany-jon-jones-poplakal-sie-na-konferencji-prasowej-wideo

Jon Jones wyglądał na totalnie rozbitego. Gdy rozpoczęła się specjalna konferencja prasowa, zwołana przez niego i jego prawników, poświęcona informacji ujawnionionej przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA), jakoby były mistrz wagi półciężkiej był podejrzany o stosowanie dopingu, atmosfera była grobowa.

Sam Jones wyglądał na kompletnie załamanego. Wyjaśnił, że czuje się fatalnie, że jest mocno zraniony, że nie wie jak to wszystko jest możliwe, że jest w bardzo złym stanie.

Po czym, po konsultacji, "Bones" na jakiś czas zniknął  z sali konferencyjnej.

A potem pojawił się znów. Ale już przy pierwszych pytaniach zaczął się rozklejać. Po czym z jego oczu popłynęły zły. Autentyczne. Po raz pierwszy w dziejach jeden z najlepszych wojowników w historii nie tylko MMA wyglądał na całkowicie rozbitego psychicznie. Nie był w stanie odpowiadać na pytania, łkał, jego wypowiedzi przerywały na kolejne ataki płaczu.

Jones przepraszał przy tym za wszystko. I co najważniejsze - nie przyznał się do winy, twierdząc że świadomie nie przyjmował żadnych zakazanych substancji. Ewentualną przyczyną obecnych kłopotów moga być, zdaniem teamu Jonesa, nowe, niewłaściwe "zabrudzone" teoretycznie legalne odżywki.

Może coś takiego było mi potrzebne, wierzę że cała ta sytuacja przyniesie coś dobrego. Jestem wojownikiem, nie poddaję się. Muszę coś z tym wszystkim zrobić, pozbierać się. I tak się stanie. teraz wracam na jakis czas do domu - stwierdził amerykański wojownik, gdy sie ostatecznie uspokoił i doszedł do siebie.

A jego reprezentanci - w tym wieloletni menedżer Malki Kawa - podkreślali, że Jones przez lata był badany na obecność w organizmie różnorakich , zabronionych substancji i testy nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. Dlatego dla wszystkich jest to szok, jednak - co wyraźnie zaznaczono - sprawa jest niejednoznaczna.

Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Konferencja z Jonem Jonesem:

Opublikowano: 2016-07-07

Komentarze

av

Szkoda chłopa mimo wszystko GOAT

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również