Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Zaproszenie na galę Fight Exclusive Night 4 "Summer Edition" w Sopocie

zaproszenie-na-gale-fight-exclusive-night-4-summer-edition-w-sopocie

W sobotę, 16. sierpnia odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Tym razem po sukcesie gali we Wrocławiu, FEN 4 "Summer Edition", odbędzie się w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.

Rozgrywają w niej swoje mecze koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a w okolicy znajdują się inne obiekty sportowe: Korty Tenisowe i Basen Miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą ogromnym atutem imprezy, bowiem niedaleko przy hali znajduje przystanek SKM i przystanki autobusowe z których odjeżdżają autobusy z Gdańska i Gdyni.

Na pewno nie jest to jedyny atut tego wydarzenia. Najważniejszym będą występy zawodników i zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy jakie już cieszą się uznaniem i kibice Sztuk Walki chcą oglądać ich pojedynki.

Już dziś możemy zapowiedzieć udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź - mistrzyni świata w kick-boxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1.

Kolejnym odkryciem organizacji jest potężny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin błysnął wolą walki podczas czerwcowego eventu pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica.

Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk Maks tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko.

Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA - Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło, a więc widzów czekają wielkie emocje.

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, Cristiane „Cyborg” Justino, i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce.

Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo a na antenie stacji Polsat Sport w retransmisjach.

Serdecznie zapraszamy,

Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki

Oficjalna informacja organizatrów

Opublikowano: 2014-07-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również