Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Zaproszenie na media trening przed galą Fight Exclusive Night 2

zaproszenie-na-media-trening-przed-gala-fight-exclusive-night-2

W sobotę 1 marca 2014 w Magnolia Park przy ulicy Legnickiej 58 we Wrocławiu odbędzie się Trening Medialny zawodników MMA i kickboxingu przed galą Fight Exclusive Night 2, która planowana jest na Stadionie Wrocław w sobotę 8-go marca. Jest to jedna z najważniejszych imprez promujących to wydarzenie i wielka atrakcja dla klientów Magnolia Park, które udostępnia swoje gościnne miejsce i wspiera wrocławski event.

Program treningu medialnego jest opracowany tak, by znaczna część klientów Magnolia Park mogła na własne oczy obejrzeć pokazy umiejętności występujących zawodników, zapoznać się z ofertą klubów i zostać zachęcona nie tylko do udziału w wydarzeniu, ale także do zdrowego sportowego trybu życia. Klienci Magnolia Park zobaczą profesjonalną prezentację wrocławskich i dolnośląskich klubów Sportów Walki, których zawodnicy będą gwiazdami gali.

Wspomniane gwiazdy będą dostępne dla fanów i kibiców sportu. Medalista olimpijski w boksie Wojciech Bartnik, mistrzyni świata w kickboxingu Marta Chojnoska, wschodząca gwiazda polskiego MMA Tymoteusz Świątek, czy niezwykle lubiany we Wrocławiu mistrz Polski w kickboxingu, Patryk Grudniewski - nie odmówią rozmowy, autografu, czy wspólnego zdjęcia. Będzie to też okazja by poznać innych zawodników jak mistrz świata w kicboxingu, Radosław Pupin, mistrz Polski Piotr Rogosz czy zawodnik i trener MMA Damian Komisarski.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Magnolia Park. Dla nas to nowoczesna platforma bezpośredniej komunikacji z liczną rzeszą klientów tej placówki. Zarządzający nią wykazali się pełnym zrozumieniem i stąd taka atrakcja w podwojach tego obiektu. Chciałbym za to podziękować. Chciałbym też zaprosić wszystkich na to wydarzenie, jak również na naszą galę w sobotę ósmego marca - powiedział Prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

Organizując wydarzenia w Magnolia Park, zawsze stawiamy na oryginalność i duże emocje. Nie inaczej będzie tym razem. Mistrzowie ringu, gwiazdy sztuk walki, a także atrakcyjne konkursy dla klientów. To wszystko sprawi, że w najbliższą sobotę – ramię w ramię z utytułowanymi zawodnikami – znajdziemy się w samym centrum wielkich, sportowych zmagań – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Sama impreza podzielona będzie na dwie części.

  • Pierwsza. rozpoczynająca się o godzinie 13.00 w sobotę, obejmować ma prezentacje organizacji, pokazy klubów, konkursy i prelekcję olimpijskiego medalisty Wojciecha Bartnika o boksie, MMA i karierze sportowca.
  • W drugiej, dynamicznej części od godziny 15.00 do 16.00 zaprezentują się zawodnicy biorący udział w gali, a właściciele organizacji FEN, Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki, zaproszą fanów osobiście na Stadion Wrocław w dniu 8-go marca.

Jednocześnie organizatorzy informują, iż na miejscu będzie możliwość zakupu biletów na galę Fight Exclusive Night 2. Ci, którzy zechcą je nabyć wcześniej lub później, mają taką możliwość poprzez sieć sprzedaży internetowej TicketPro i to zarówno na stronie internetowej ticketpro.pl jak też sieci punktów stacjonarnych: EMPiK, Media Markt, Saturn Planet.

Lista punktów, gdzie można nabyć bilety w linku: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupicbilety

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-02-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również