Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


ZAPROSZENIE na spotkanie z mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk

zaproszenie-na-spotkanie-z-mistrzynia-ufc-joanna-jedrzejczyk

Jedyna i niepowtarzalna Joanna Jędrzejczyk, pierwsza Polka w UFC – najbardziej prestiżowej federacji MMA - ambasadorka marki Reebok i niepokonana właścicielka mistrzowskiego pasa w wadze słomkowej 2 września 2016 spotka się z fanami w Warszawie. Podczas wyjątkowego wydarzenia sympatycy talentu polskiej mistrzyni będą mogli dowiedzieć się jakie są jej plany na najbliższe miesiące, a także wziąć udział w prowadzonym przez nią treningu.

8 lipca 2016 r. Joanna Jędrzejczyk po zaciętej walce z Claudią Gadelhą po raz trzeci obroniła mistrzowski pas UFC, najbardziej prestiżowej federacji MMA, potwierdzając że jest jedną z najbardziej utalentowanych i utytułowanych osób w historii nie tylko polskich sportów walki, ale naszego sportu w ogóle. W zawodowej karierze w mieszanych sztukach walki stoczyła 12 walk, wszystkie wygrywając, z czego 4 przez nokauty.

Wkrótce Joanna Jędrzejczyk wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, by wejść w rytm przygotowań do kolejnej walki. Jednak tuż przed wylotem znalazła czas by spotkać się ze swoimi fanami, a także poprowadzić trening w strefie Reebok Pop Up Store w Złotych Tarasach. W trakcie spotkania ambasadorka marki Reebok opowie o swojej karierze i planach na przyszłość, a także odpowie na pytania fanów, dla których będzie to również okazja do otrzymania autografu.

Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk będzie miało miejsce w sklepie Go Sport w Złotych Tarasach, poziom 2. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.15 a zakończy o 18.00. Następnie JJ poprowadzi trening w strefie Reebok Pop Up Store, na poziomie -1.

Joanna Jędrzejczyk, choć jest mistrzynią sportu zarezerwowanego głównie dla mężczyzn, pozostaje niezwykle kobieca. Udowadnia, że bycie fighterką nie oznacza, że nie można wyglądać modnie podczas trenigów, co podkreśla najnowsza kolekcja ubrań marki Reebok z linii Combat, której Joanna jest ambasadorką. Najwyższej jakości ubrania zostały zaprojektowane tak by zapewnić jak najlepszy komfort podczas wymagających treningów sportów walki i jednocześnie podkreślić kobiecość ćwiczących w nich dziewczyn.

JAM/oficjalna informacja firmy Reebok

Opublikowano: 2016-09-01

Komentarze

av

zlote tarasy? nikt nie bedzie jechal na ta wioche zwana warszawa

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również