Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Zmotywowana i rozpoznana Ronda Rousey zatrzymana przez policję

zmotywowana-i-rozpoznana-ronda-rousey-zatrzymana-przez-policje

Foto: www.fightstate.com

Ronda Rousey, po trudnym okresie dochodzenia do siebie po porażce z Holly Holm, powoli wraca do pełnej psychicznej i fizycznej stabilności. Nie opowiada już bowiem - jak to jeszcze do niedawna się działo - o tym, iż chciała po pierwszej porażce w historii popełnić samobójstwo, ale - jak choćby podczas niedawnego spotkania zorganizowanego przez firmę Reebok - zapewnia, że przegrana była dla niej doskonała lekcją i że dzieki niej nauczyła się znacznie więcej niż wcześniej po wszystkich wygranych pojedynkach.

Niby podobna konstatatcja to żadna nowość i opinia Rondy brzmi jak lekko wyświechtany banał, warto jednak zwrócić na nią uwagę, pokazuje bowiem inny punkt wiedzenia od tego, który Amerykanka prezentowała jeszcze do niedawna. Była mistrzyni wagi koguciej stara się bowiem pokazać nam, że nie brak jej motywacji i jest już gotowa do powrotu do klatki.

"Rowdy", która została najpierw pobita przez Holm, a później zastąpiona w roli mistrzyni przez Mieshę Tate (poddała niedawno pogromczynię Rousey) nie tylko jeździ od spotkania do spotkania, by opowaidać o swoim pełnym optymizmu podejściu do życia, ale zaczęła także trenować. I wycofała się ponoć z wielu pozasportowych projektów, w tym z gry w kilku filmach. Celem nr 1 amerykańskiej wojowniczki jest teraz odzyskanie tytułu.

Tytułu, który przyniósł jej pieniądze, sławę i popularność. Także wśród policjantów w Los Angeles.

Ronda została zatrzymana przez dwóch z nich, gdy akurat po kolejnym treningu wbrała się na kawę do Starbucksa. Czy jechała za szybko? Czy może była sprawczynią innego wykroczenia? A jakie to ma znaczenie? W końcu to sama "Rowdy" była w aucie.

Takiej okazji nie można przegapić. Nawet, gdy jest się amerykańskim policjantem na służbie. Stąd prezentowane przez nas fotki.

Bo jak podsumowała całe zdarzenie Rousey:

Ja zawsze mam czas dla moich fanów.

Foto: fightstate.com

Opublikowano: 2016-03-26

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również