Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Znany z gal PLMMA Gerard Linder na XVII Pucharze Polski Wushu

znany-z-gal-plmma-gerard-linder-na-xvii-pucharze-polski-wushu

Podczas XVII Pucharu Polski Wushu, który odbędzie się w Warszawieh 16 i 17 listopada 2013 dojdzie do kilku atrakcyjnych pojedynków w sportowej rywalizacji Sanda. Gala finałowa i imprezy towarzyszące odbędą się w hali Arena Ursynów. Kulminacją sobotniego wieczora, będą trzy zawodowe walki z udziałem wiodących postaci tej formy rywalizacji, oraz gwiazd kickboxingu i MMA.

Jako wielkie wydarzenie jawi się starcie w kategorii lekkiej, wschodzącej gwiazdy formuły Sanda, Mateusza Rajewskiego z Płocka i mistrza świata kickboxingu, Gerarda Lindera z Andrychowa. To prawdziwy hit tej gali i wydarzenie, które powinno przyciągnąć do hali wielu kibiców Sportów Walki.

38-letni Linder (4-0 MMA) to nietuzinkowa postać i to nie tylko świata Sztuk Walki, ale także zawodnik MMA i działacz społeczny, z pasją pracujący na rzecz społeczności romskiej. Lista sukcesów zawodnika z Andrychowa, jest imponująca i długa, ale warto wiedzieć, że prowadzący klub "Black Dragon", Linder jest także trenerem i wychowawcą młodych zawodników w swoim regionie. Sportową pasję zaszczepił nawet swojemu synowi, który wspiera go w tej pasji. Na pewno można powiedzieć, że Andrychowianin to jedna z najciekawszych postaci sceny polskich sportów walki.

Świetny zawodnik, chce testowo zmierzyć się z młodym i obiecującym członkiem słynnego Rajewski Team z Płocka, rodzinnego klanu fanatyków Sportów Walki prowadzonego przez doświadczonego trenera Roberta Rajewskiego. Mateusz, mimo młodego wieku, ma już spore doświadczenie w walkach.

Był już mistrzem Polski Juniorów, a na ostatnich Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wushu w maju w Warszawie, zdobył złoto wśród seniorów, potwierdzając w międzynarodowej rywalizacji swoją wartość. Obecnie jest jednym z trzech uczestników z Polski na MŚ Wushu w Kuala Lumpur, które startują w tym tygodniu i nie jest wykluczone, że młody zawodnik wróci z nich z kolejnym sukcesem.

Polski Związek Wushu jako organizator imprezy, gorąco zachęca do udziału w gali jak i wydarzeniach i to zarówno fanów Sztuk Walki, kibiców sportu jak i zwykłych mieszkańców Warszawy. Kibiców zapewne ucieszy wiadomość, iż wstęp na halę będzie wolny, tak więc każdy zainteresowany będzie miał możliwość obejrzeć wszystkie wydarzenia bez limitów i opłat. Początek finałów i zawodowej gali to sobota 16  listopada, godzina 19.30. Zapraszamy do hali Arena Ursynów!

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2013-11-06

Komentarze

av

Witam, podobają mi się zdjęcia fotografa - widzę już kolejne foto na kolejnym portalu sportów walki. Możecie podesłać adres stony www?, bo z logo nie mogę odczytać a w artykułach nie piszecie kto robił foto, a szkoda. Dziękuję! Sebek

av

http://fotokupinski.pl/

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również