Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Najlepsza walka w historii MMA, jaką widziałem - do wzięcia podwójna wejściówka na EFS 2 w Gdyni

av

Kto chce wybrać się na galę, która już 18 maja 2012 odbędzie się w Gdyni, musi tylko opisać najlepszy pojedynek MMA, jaki widział. Proste? My wybierzemy najlepszy naszym zdaniem wpis. Czas: do 13 maja 2012 włącznie. Do dzieła!

av

Nie bede oryginalny. Mnie najbardziej podobała sie walka z UFC 116 Lesnar - Carwin. Zawsze lubiłem Lesnara i byłem przerażony, gdy zacząl tak strasznie zbierać na pocątku. A potem, jak zaczął dusic Carwina, to darłem się z radości jak glupi. Bedzie wejściówka? he, he

av

Krótko i na temat: nie mam jednej, takiej najalepszej. Powiem wprost: to co wyprawia mamed jest za każdym razem powalające. Jego pojedynki są najlepszymi w historii polskiego MMA. Każda

av

Daleko do tej Gdyni, ale pojechałbym, he, he, he. Ale moze sie uda? Wielkie gale, wielkie pojedynki... A ja pamiętam bardzo fajny fight z Battle of Warsaw, z ubiegłego roku. Piotr Rakowski walczył z Marianem Ziółkowski,. Żadni tam znani fajterzy, zwykli goście. Mariana lekko oszukali, nie powinno być dogrywki. na doadtek mocna słowna napierdalanka trwala przy klatce, ale Ziółkowski nie pękał. Mnie ten pojedynek podobał sie dużo bardziej od wielu wielkich eventów. Były emocje, kilka dobrych akcji, klimat. Może w Gdyni zobaczę tez coś w tym stylu ? ;)

av

Mauricio Rua vs Dan Henderson UFC 139, walka na dystansie 5 rund, 25 minut walki na śmierć i życie, nikt nie wiedział kto wygra, sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, jak dla mnie najbardziej epicka walka jaką oglądałem. Prawdziwi Wojownicy!

av

Witamy! Kazuba, prosimy o kontakt na maila redakcja@mmania.pl. Podwójna wejściówka na EFS 2 jest Twoja!

Zaloguj lub zarejestruj się aby pisać na forum.